Neónové plavky

Chcete byť tento rok na pláži stredobodom pozornosti? Vyskúšajte neónové plavky, v ktorých budete neprehliadnuteľná a zaručene originálna. Pre ešte lepší efekt zvoľte kúsky s volánikmi, strapcami alebo flitrami.

Neónové plavky

Neónové plavky: s nimi pri vode zažiarite, a to doslova!

Či už sa v lete chystáte na exotickú dovolenku alebo s priateľmi na hudobný festival, určite budete potrebovať nový outfit. Ak máte rady originalitu a hľadáte kúsok, s ktorým sa v dave len tak nestratíte, zelené, oranžové či ružové neónové plavky sú pre vás to pravé. Nielen že v nich krásne vynikne opálená pokožka a podtrhnú vaše krivky, ale ich nadčasový look zaistí, že sa v nich budete cítiť sebavedomo a sexy.

Náš tip

Premeňte sa na sexy plavčíčku z Pobrežnej hliadky

Či už túžite po obdivných pohľadoch alebo sa proste len chcete cítiť príťažlivo a výnimočne, vyberte si žiarivé neónové plavky Diesel s hlbokým výkrojom na chrbte a bokoch, ktorý opticky predĺži vaše nohy.

Staňte sa na chvíľu kráskou z kultového seriálu BayWatch. Na cestu do mesta si cez plavky prehoďte letné šaty alebo kraťasy a biele tričko.

Premeňte sa na sexy plavčíčku z Pobrežnej hliadky
Premeňte sa na sexy plavčíčku z Pobrežnej hliadky
Premeňte sa na sexy plavčíčku z Pobrežnej hliadky

Buďte tento rok IN: vyskúšajte neónové plavky

Originálne plavky v neónových farbách vám pristanú či už ste brunetka, blondýna alebo ryšavka, štíhla či so ženskými tvarmi. Stačí iba zvoliť správny strih a farbu. Túžite po dokonalom opálení a nebojíte sa ukázať trochu viac kože? Vyberte si dvojdielne neónové plavky brazilky alebo tangá. Ženám s menším poprsím sadnú neónové push-up plavky alebo podprsenka s volánmi či riasením. Ktoré si vyberiete vy?