Dámske rifle s výšivkou

Niet pochýb o tom, že džínsovina je základom šatníka. Obyčajný denim však môže byť trochu nudný. Našťastie existuje jednoduchý spôsob, ako z bežných riflov vyrobiť trendy kúsok: vyšívanie. Vyšívaná džínsovina je zábavná a v súčasnej dobe veľmi módna.

Dámske rifle s výšivkou

Výšivka pre punkerku, rockerku aj jemnú romantičku

Nápisy, kvety, ornamenty, folklórne vzory. Či už sa rozhodnete pre akúkoľvek výšivku, ľahko s ňou osviežite aj klasické rifle, ktoré vďaka tomu budú bezchybne odrážať váš osobitý štýl. Nápaditú a do bodky premysleného outfitu dosiahnete za pomoci vhodne zvolených doplnkov, ideálna bude napríklad kabelka s výšivkou či jemne vyšívaný detail na podpätkoch.

Náš tip

Užite si leto v rifloch s kvetinovou výšivkou

Ruže, sedmokrásky, fialky alebo levandule. Predstavujeme vám džínsy, ktoré si budú dokonale rozumieť s letom!

Výšivka môže byť iba drobným detailom nahradzujúcim doplnok, alebo v extravagantnom výkriku zvádzať všetky pohľady. Či už decentné alebo výrazné, kvety k letu rozhodne patria. Venujte im vždy dostatok priestoru a voľte iba jemný sprievod bieleho trička a svetlých topánok.

Užite si leto v rifloch s kvetinovou výšivkou
Užite si leto v rifloch s kvetinovou výšivkou
Užite si leto v rifloch s kvetinovou výšivkou

Rifle s výšivkou sú späť! Ako tento trend nosiť?

Rifle s výšivkou pôsobia veľmi decentne v spoločnosti saténového topu na ramienka, trochu drzejšia je nevšedná verzia s oversize košeľou a kožušinovým kabátom. Celkový look potom dotiahnete k dokonalosti štýlovými okuliarmi a klobúkom. Vyhrať sa ale môžete aj s farebným denimom. Zakúzlite napríklad s efektnými bielymi džínsami s výšivkou a klasickou modrou džínsovou bundou.