Topánky v štýle Wednesday

Netflixový hit Wednesday hýbe svetom. Jenna Ortega v úlohe Wednesday Addams zažiarila a ak chcete napodobniť jej ikonický štýl, vyberte si z topánok, ktoré by si obula aj populárna seriálová hrdinka.

Topánky v štýle Wednesday

Topánky Wednesday Addams dostupné aj pre vás

Wednesday má v obľube platformy a masívne workery na spôsob Dr. Martens, ale aj čierne mokasíny a oxfordky, ktoré výborne dopĺňajú gotický štýl obliekania. Prezrite si ponuku značiek Killstar alebo Altercore a aj vy môžete kráčať mestom obuté ako Wednesday. Okoreňte si šatník modelmi z pravej alebo vegánskej kože.

Náš tip

Čierne kožené workery na platforme

Masívne kožené workery na platforme sú skvelou voľbou, pokiaľ hľadáte čo najuniverzálnejšie topánky pre gotický štýl, ktoré sa budú ľahko kombinovať.

Zladíte ich k nohaviciam a topu, ale pokojne si ich môžete obuť aj k čiernym alebo károvaným šatám a napodobniť tak neodolateľnú rebelskú image seriálovej Wednesday.

Čierne kožené workery na platforme
Čierne kožené workery na platforme
Čierne kožené workery na platforme

Na detailoch záleží

Obuv v gotickom štýle je charakteristická masívnymi podrážkami, zvrškom ozdobeným kovovými prackami, reťazami či aplikáciami s rôznymi motívmi, dokonca aj čipkou či stužkami. Niekedy stačí aj úplne bežný outfit ozvláštniť netradičnými prvkami, ako je gotický kabát a masívne topánky, aby ste zaujali originálnym štýlom.