Bundy na motorku Alpinestars

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Alpinestars
Kategórie
Filtrovanie

Textilná alebo kožená bunda na motorku?

Každý materiál má svoje výhody a nevýhody. Kožená bunda na motorku je evergreen a keď príde na bezpečnosť, je neprekonateľná. V porovnaní s textilom je koža odolnejšia voči predratiu a chrániče držia tam, kde majú. Problémom sú ale výkyvy počasia, v lete nevetrá, v daždi premokne. Textilná bunda na motorku je síce menej odolná, ale oplatí sa v prípade, že jazdíte za každého počasia či na dlhšie vzdialenosti.

Letná bunda na motorku pánska aj dámska

Či už jazdíte na chopperi alebo na športovej mašine, kvalitná bunda je nevyhnutným vybavením každého jazdca, a to aj v mesiacoch, keď ostatní trávia čas v plavkách. Letná bunda na motorku je ušitá z priedušného textilu s ventilačnými panelmi na odvetrávanie. Zaistí vám teda komfortnú jazdu aj počas horúcich letných dní. Vyberte si zo širokej ponuky strihov, štýlov, farieb aj materiálov.

Ako vybrať bundu na motorku?

Pri výbere bundy by ste mali hľadať ideálny pomer bezpečia a pohodlia, aby ste si jazdu nielen užili, ale aj prežili. Kvalitná bunda na motorku by mala predovšetkým chrániť, a to nielen pred nepriaznivým počasím, ale hlavne v prípade pádu. Nutnosťou sú teda všité chrániče na lakte a ramená, ideálne aj chrbát, ktorý musí perfektne sedieť na svojom mieste. Nezabudnite tiež na kvalitné nohavice, rukavicetopánky.

Preskúmajte kategórii bundy na motorku a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chrániče na motorku, topánky na motorkumoto prilby čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Alpinestars, objavujte nové e-shopy a obchody - Muziker.sk alebo vyberajte podľa farieb.