Chlapčenské čiapky VoXX

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
VoXX
Kategórie
Filtrovanie

Ako vyberať chlapčenské čiapky?

Pri výbere detskej čiapky sa riaďte predovšetkým veľkosťou. Dieťaťu musí byť pokrývka hlavy pohodlná, nesmie ho nikde škrtiť a padať mu do očí. Najmä u najmladších je nutné dbať na to, aby zaväzovacie šnúrky neprekážali a nespôsobovali otlačeniny. Podstatnú úlohu zohráva aj materiál. Voľte taký, ktorý bude príjemný na dotyk a šetrný k detskej pokožke. Perfektné kúsky ponúka napríklad značka AJS, Broel alebo Viking.

Aj jarná chlapčenská čiapka sa bude hodiť!

Chlapčenská zimná čiapka je teplá a mäkká. Obvykle býva vyrobená z vlny alebo fleecu. Zimných kúskov je na trhu všeobecne najviac, ale čo tak chlapčenská jarná čiapka? Alebo jesenná? Aj na jar a na jeseň vaše dieťa môžu zaskočiť chladné dni a čiapka je skvelým pomocníkom, predovšetkým pre tých najmenších. Takéto modely sú obvykle z bavlny a látka je slabšia, avšak chráni uši a celkovo zamedzí prechladnutiu hlavy.

Čiapka s brmbolcom sa vášmu chlapcovi zapáči

U zimných aj ostatných čiapok vás určite poteší široký výber. Čo sa designu týka, na svoje si príde každý. Pre chlapcov môžete zvoliť čiapku s brmbolcom, klobúčik, čiapku s predĺženou zadnou časťou, a dokonca aj svietiacu čiapku! Medzi obľúbené motívy pre deti patrí napríklad čiapka Spiderman alebo Harry Potter. Teenageri potom dávajú prednosť aktuálnym módnym strihom a tlmeným farbám.

Preskúmajte kategórii chlapčenské čiapky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské čiapky, dievčenské klasické ponožkychlapčenské funkčné ponožky a podkolienky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek VoXX, objavujte nové e-shopy a obchody - Answear.sk, Factcool.sk a Fan-store.sk alebo vyberajte podľa farieb.