Chlapčenské džínsy United Colors of Benetton

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
United Colors of Benetton
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenské džínsy na gumu = riešenie pre najmenších

Menšie deti majú často problém s gombíkmi a ani pre vás nemusí byť vždy jednoduché obliecť malého neposedníka – zvlášť ak sa ponáhľate. Skvelým riešením sú preto chlapčenské džínsy na gumu so šnúrkou v páse, ktoré sa nielen dobre obliekajú, ale sú aj pohodlné a nikde netlačia. Chlapčenské džínsy na gumu nájdete napríklad v ponuke GAP.

Džínsy: obľúbené oblečenie u detí aj dospelých

Džínsy, ktoré vznikli pôvodne ako pracovné oblečenie, si získali širokú obľubu nielen u dospelých, ale aj u detí. Ich nespornou výhodou je kvalita a hrúbka materiálu, ktorá sa pre chlapčenské nohavice obzvlášť hodí – netreba sa báť, že sa zničia po prvom páde či chlapčenskej bitke. Medzi džínsy, ktoré sú u chlapcov najobľúbenejšie, patria buď tie klasické alebo chlapčenské džínsy s dierami na kolenách.

Ako vyberať detské rifle?

Ak vyberáte chlapčenské džínsy, pamätajte na základné pravidlá: džínsovina povolí, preto by mali byť džínsy pri nákupe tesnejšie. Avšak zase nie príliš. Ak si nie ste istí, použite osvedčenú pomôcku – za pás nohavíc by sa mali pohodlne vojsť dva prsty. Ak chcete kvalitu, ktorá vydrží, stavte na chlapčenské džínsy Levi's, ktoré sú klasikou medzi džínsami.

Preskúmajte kategórii chlapčenské džínsy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské plátenky, dievčenské teplákydievčenské legíny čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek United Colors of Benetton, objavujte nové e-shopy a obchody - VERMONT.sk, Factcool.sk a GANT.SK alebo vyberajte podľa farieb.