Chlapčenské kúpacie šortky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenské kúpacie šortky sú in

Túži váš chlapec po divokých vzoroch či veselých obrázkoch so superhrdinami, žralokmi alebo napríklad džungľou? Aj také kúsky nájdete v našej širokej ponuke. Pre jednoduchý dizajn a jednofarebné prevedenie v tlmených či krikľavých odtieňoch vyberte kúpacie šortky Adidas alebo Nike. Alternatívou šortiek sú plavky s nohavičkou alebo slipové plavky, ktoré sa hodia na vodné športy a plávanie.

Ako vybrať kúpacie šortky pre chlapcov?

Čas strávený pri bazéne alebo pri mori patrí u detí bezpochyby medzi najobľúbenejšie letné aktivity. Kúpacie šortky sú tak nevyhnutným kúskom letnej výbavy každého chlapca. Plavky voľte z priedušného a odolného materiálu, ktorý vydrží aj slanú vodu, divokú chlapčenskú hru či jazdu na tobogáne. Šortky musia mať tiež dobrú veľkosť a najlepšie aj šnúrku na utiahnutie, aby dobre sedeli.

Aby si deň pri vode užili aj tí najmenší

Pri výbere plaviek pre najmenšie deti počítajte aj s dostatočne veľkým priestorom na plienku. Výhodou šortiek je, že dieťaťu nič nebráni v pohybe a nikde ho netlačia gumičky. Dobrou voľbou je aj kúpací set – šortky a kúpacie tričko. Aby bol čas strávený pri vode nielen zábavný, ale aj bezpečný, nezabudnite na ďalšiu výbavu do vody, ako sú rukávniky, topánočky alebo plavecké okuliare.

Preskúmajte kategórii chlapčenské kúpacie šortky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské členkové topánky, dievčenské legínydievčenské športové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - Modivo, Lidl.sk a Astratex.sk alebo vyberajte podľa farieb.