Chlapčenské outdoorové bundy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Detská outdoorová bunda: ako ju vybrať?

Pri výbere chlapčenskej outdoorovej bundy je najdôležitejšie to, pri akej aktivite bude využívaná. Hľadáte bundu na nenáročnú turistiku? Potom by vás mala zaujímať odolnosť materiálu voči prieniku vody, ktorá sa uvádza v milimetroch vodného stĺpca. Podľa toho spoznáte, aký vysoký vodný stĺpec bunda s membránou udrží. Čím je toto číslo vyššie, tým je bunda odolnejšia. Veľkú úlohu zohráva aj skladnosť a hmotnosť bundy.

Zimná outdoorová bunda pre voľný čas aj elegantné príležitosti

Či už sa vydáte na zimný výstup do hôr alebo iba na prechádzku, vaše dieťa musí byť v teple. Zimná bunda je v tomto prípade poslednou vrstvou, ktorá musí odolať snehu a udržať teplo. Zvoliť môžete syntetickú alebo páperovú bundu, ktorá sa perfektne hodí napríklad na zjazdové lyžovanie. Nezabudnite výbavu doplniť aj o kvalitnú obuvbatoh.

Bundy pre malých dobrodruhov

Potrebujete chlapčenskú bundu na konkrétnu aktivitu? Napríklad vetrovky sa pýšia vysokou odolnosťou proti nárazom vetra. Oceníte ich predovšetkým pri cyklistike a turistike vo vysokých nadmorských výškach. Aj pri ďalších športoch uvítate, keď bude bunda schopná odvádzať pot od tela. Vďaka tomu nebude dochádzať k prepoteniu a vlhnutiu vnútornej časti bundy.

Preskúmajte kategórii chlapčenské outdoorové bundy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské členkové topánky, dievčenské členkové topánkydievčenské mikiny cez hlavu čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - ZOOT.sk, Modivo a Bezvasport.sk alebo vyberajte podľa farieb.