Chlapčenské športové mikiny

Chlapčenské mikiny
Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenská športová mikina sa hodí nielen na šport

Chlapčenskú športovú mikinu by mal vlastniť každý chlapec a mladý muž, a to najmä z toho dôvodu, že sa jedná o vrstvu oblečenia, ktorú využije po celý rok. Vybrať je možné univerzálnu športovú mikinu alebo napríklad bežeckú mikinu, ktorá má obvykle užší strih, otvory na palec a rukávy zakončené gumičkou. Hodiť sa môže aj mikina na lyžovanie, ktorá býva predĺžená a má výborné izolačné vlastnosti.

Syntetický alebo prírodný materiál?

Vybrať je možné športové mikiny zo syntetických aj prírodných materiálov. Tie syntetické sú pružné, priedušné, výborne zahrejú a sú jednoduchšie na údržbu. Pri prírodných materiáloch je údržba o niečo zložitejšia. Avšak merino vlna je pre alergikov a astmatikov neprekonateľná. Funkčné mikiny z ovčej vlny je možné vďaka ich vlastnostiam nosiť v zime aj v lete.

Športová mikina s kapucňou je praktickou voľbou

V ponuke nájdete pestré aj nenápadné športové mikiny. Niektoré kúsky môžu mať dokonca reflexné prvky a potlače. Určite nesiahnete vedľa, keď necháte svojho malého športovca vybrať nielen obľúbenú farbu, ale aj motív. Čo sa týka štýlu, odporúčame voliť skôr mikinu s kapucňou, ktorá je praktická pri nepriaznivom počasí. Športová mikina Nike či Adidas môže byť tou pravou voľbou.

Preskúmajte kategórii chlapčenské športové mikiny a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské členkové topánky, dievčenské športové teniskychlapčenské tepláky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - Aboutyou.sk, Factcool.sk a Decathlon.sk alebo vyberajte podľa farieb.