Chlapčenské športové mikiny Kilpi

Chlapčenské mikiny
Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kilpi
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenská športová mikina sa hodí nielen na šport

Chlapčenskú športovú mikinu by mal vlastniť každý chlapec a mladý muž, a to najmä z toho dôvodu, že sa jedná o vrstvu oblečenia, ktorú využije po celý rok. Vybrať je možné univerzálnu športovú mikinu alebo napríklad bežeckú mikinu, ktorá má obvykle užší strih, otvory na palec a rukávy zakončené gumičkou. Hodiť sa môže aj mikina na lyžovanie, ktorá býva predĺžená a má výborné izolačné vlastnosti.

Syntetický alebo prírodný materiál?

Vybrať je možné športové mikiny zo syntetických aj prírodných materiálov. Tie syntetické sú pružné, priedušné, výborne zahrejú a sú jednoduchšie na údržbu. Pri prírodných materiáloch je údržba o niečo zložitejšia. Avšak merino vlna je pre alergikov a astmatikov neprekonateľná. Funkčné mikiny z ovčej vlny je možné vďaka ich vlastnostiam nosiť v zime aj v lete.

Športová mikina s kapucňou je praktickou voľbou

V ponuke nájdete pestré aj nenápadné športové mikiny. Niektoré kúsky môžu mať dokonca reflexné prvky a potlače. Určite nesiahnete vedľa, keď necháte svojho malého športovca vybrať nielen obľúbenú farbu, ale aj motív. Čo sa týka štýlu, odporúčame voliť skôr mikinu s kapucňou, ktorá je praktická pri nepriaznivom počasí. Športová mikina Nike či Adidas môže byť tou pravou voľbou.

Preskúmajte kategórii chlapčenské športové mikiny a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské športové mikiny so zapínaním, chlapčenské mikiny cez hlavuchlapčenské športové mikiny so zapínaním čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Kilpi, objavujte nové e-shopy a obchody - ZOOT.sk, Decathlon.sk a Aboutyou.sk alebo vyberajte podľa farieb.