Chlapčenské športové tričká

Chlapčenské tričká
Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenské športové tričko sa hodí na telocvik aj voľný čas

Športové tričká sú veľmi obľúbené nielen u dospelých, ale aj u detí. Je to predovšetkým vďaka materiálu, ktorý zaisťuje priedušnosť a zabraňuje poteniu. Pri športovom tričku pre chlapcov by vás mala najprv zaujímať veľkosť. Ide síce o pomerne univerzálne kúsky, ale deti rýchlo rastú, a preto je vhodné vybrať o niečo väčší model.

Aký materiál zvoliť?

Kvalitné športové tričko by malo plniť svoju funkciu pri náročnejších aktivitách, ako je beh, cyklistika či posilňovanie. Predovšetkým vo vonkajšom prostredí by sa malo prispôsobiť, teda odvádzať pot od tela a neprefúknuť. Také podmienky spĺňajú polyesterové kúsky s funkčnými vlastnosťami. Pre ľahšie aktivity, ako je bežné cvičenie či turistika, je možné voliť modely s prímesou bavlny a nižším zastúpením polyesteru.

Detské športové tričko Nike, Adidas alebo Under Armour

Chlapčenské športové tričká môžete zakúpiť v klasickom prevedení s krátkym alebo dlhým rukávom. Čo sa farieb týka, riaďte sa vkusom vášho dieťaťa. Chybu neurobíte, keď zvolíte kúsok s logom populárnej športovej značky, medzi tie patria Nike, Adidas či Under Armour. Doplňte svojmu chlapcovi šatník ešte dnes, nech je na budúcom tréningu za hviezdu.

Preskúmajte kategórii chlapčenské športové tričká a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské legíny, chlapčenské teplákydievčenské vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - Factcool.sk, EXIsport a Sportby.sk alebo vyberajte podľa farieb.