Ďalšie hokejové oblečenie a doplnky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Vybavte sa hokejovými doplnkami a užite si hru

Rekreačnému hokejistovi aj profesionálnemu hráčovi hokeja by nemala chýbať základná hokejová výbava, teda správne vybraná hokejka, prilba, rukavice a chrániče, a tiež ďalšie nevyhnutnosti, ktoré robia hru komfortnejšou a bezpečnejšou. Nezabúdajte na hokejový dres, hokejovú vestu, plexi štít na prilbu, hokejové štulpne a samozrejme aj hokejový puk.

Hokejová taška je na nezaplatenie

Svoje rozrastajúce sa vybavenie už skôr či neskôr v batohu ani v ruke neunesiete, bude sa preto hodiť hokejová taška, do ktorej sa všetko pohodlne zmestí. Aby ste uľavili svojmu chrbtu, kúpte si hokejovú tašku na kolieskach. Úplne ideálna pre dlhšie cesty za hokejovými zápasmi aj ako univerzálna batožina na tréningy.

Chráňte svoje ostrie!

Na rýchlu jazdu sú nevyhnutné dokonale nabrúsené korčule. Tie sa rovnako ako kuchynské nože môžu ľahko otupiť, preto je nevyhnutné im dopriať ochranu v podobne chrániča korčúľ, ktorý vám ich pomôže bezpečne dopraviť až na klzisko. Bezpečie najzraniteľnejších telesných partií hráčov potom zostane chránené pod suspenzorom.

Preskúmajte kategórii ďalšie hokejové oblečenie a doplnky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie skateboardy, longboardy, kolobežkyelektrokolobežky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tempish, Powerslide a No Name, objavujte nové e-shopy a obchody - HejdukSport.sk, Sportby.sk a Scootshop.sk alebo vyberajte podľa farieb.