Dámske balzamy a kondicionéry na vlasy

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Čo dokáže balzam na vlasy alebo kondicionér?

Žijete v presvedčení, že kondicionér pomáha iba k lepšiemu rozčesávaniu vlasov? Omyl, vie toho oveľa viac! Umývaním totiž vlas nielen očistíte od stylingu a nečistôt, ale ho aj otvoríte a narušíte jeho bariéru. Bez správneho obnovenia ochrany a uzavretia vlasu si tak koledujete o neskrotnú a elektrizujúcu hrivu. V takom prípade je prvou pomocou Aussie hydratačný balzam!

Ako vybrať najlepší balzam na vlasy?

Veľmi často sa stáva, že siahnete po balzame na vlasy, ktorý vašim vlasom nesedí. Buď sú prehnane zaťažené, alebo nedostatočne hydratované. V prvom rade si teda odpovedzte na otázku, čo vaše vlasy najviac trápi. Pokiaľ ťažko prijímajú živiny, nezabudnite používať bezoplachový kondicionér v spreji tzv. leave-in, ktorý sa nanáša do mokrých vlasov a nezmýva.

Ako používať kondicionér?

Vlasy najskôr dobre umyte vlažnou vodou. Potom na ne naneste od polovice ich dĺžky kondicionér. Na poškodené a vysušené vlasy výživný, na mastné hydratačný. Kvalitu svojho výberu najlepšie zhodnotíte na kučeravých vlasoch, ktoré sa pod ťarchou niektorých zložiek môžu samy narovnať. Vyskúšať môžete aj ekologický tuhý šampón, s ktorým sa skvele pracuje a dlhšie vám vydrží.

Preskúmajte kategórii dámske balzamy a kondicionéry na vlasy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske mikiny, dámske košeledámske casual nohavice čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Sisley, Balmain a Rituals, objavujte nové e-shopy a obchody - Benulekaren.sk, Vivantis.sk a Bioruza.sk alebo vyberajte podľa farieb.