Dámske športové svetre cez hlavu

Dámske svetre klasické
Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Kam nosiť športový sveter?

Športové svetre cez hlavu sú obľúbeným odevom využívaným predovšetkým na vonkajšie aktivity. Hlavne v chladných mesiacoch ich naozaj oceníte, pretože vďaka materiálu, často funkčnému, dokážu kvalitne odvádzať pot, sú priedušné a zároveň zvládnu udržať teplo. Svetre je možné nosiť kamkoľvek, ale ich dizajn napovedá skôr voľnočasovým aktivitám.

V chladných dňoch sa poriadne zababušte

Svetre, ktoré sa obliekajú cez hlavu, majú často len krátky zips na hrudníku slúžiaci na odvetranie. Nepredpokladá sa totiž, že by ste sveter niekoľkokrát za deň odkladali a zase obliekali, k tomu slúžia skôr svetre na zips, ktoré možno nosiť aj rozopnuté. Modely cez hlavu ale viac izolujú teplo, takže ak sa chcete krásne zababušiť v mínusových teplotách, určite zvoľte tieto.

Dokonalý strih, moderný štýl

Svetre cez hlavu často pripomínajú roláky, to znamená, že majú pridanú látku okolo krku, ktorá nahradí šál. Čo sa týka farebného prevedenia, dámske modely sú vo svetlých farbách a s pestrými vzormi. Veľmi populárne sú svetre s nórskym vzorom alebo s nápismi populárnych značiek. Dĺžku vždy voľte aspoň k bokom, aby vám nebola zima. Tak už si prezrite kompletnú ponuku a nájdite svoj vysnívaný mäkučký sveter!

Preskúmajte kategórii dámske športové svetre cez hlavu a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske kardigany, dámske svetre klasickédámske vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a The North Face, objavujte nové e-shopy a obchody - Gamisport.sk, Modivo a Aboutyou.sk alebo vyberajte podľa farieb.