Dámske tunely Buff

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Buff
Kategórie
Filtrovanie

Dámsky tunel na krk si zamilujete

Zháňate komfortný šál na zimu, ktorý sa nebude neustále rozväzovať a budete ho mať oblečený za pár sekúnd? Potom jednoznačne potrebujete dámsky tunel na krk, ktorý dokáže byť skvelou alternatívou elegantnej šatky či šálu. Štýl aj zvolený materiál je už čisto vo vašich rukách. Medzi najobľúbenejšie materiály patrí vlna, akryl, polyester, flís alebo bavlna.

Kruhový šál drží na svojom mieste za každých okolností

Mrzne až na kosť a vy si stále musíte pridržiavať svoj obľúbený šál, aby vám nefúkalo na krk? Pletený kruhový šál je skvelým variantom, ktorý vás bude celú zimu láskyplne chrániť pred chladom a dopomôže k voľným rukám. Vybrať si môžete z kruhového nákrčníka alebo dlhšieho „dvojitého“ variantu, ktorý vytvára skutočne pekný efekt. Vyskúšajte značky Kamea, Viking či Alpine Pro, a zima si už na vás nepríde!

Jar v pohodlnej tunelovej šatke

Ak ste ešte stále nenašli spôsob, ako sa na jar zahriať bez toho, aby ste si pripadali ako snežný medveď, vedzte, že vás ihneď osloví šatka tunel, ktorá sa skvele hodí nielen ku kabátu, ale dokonca sa parádne dopĺňa aj s elegantným svetrom alebo len tak k tričku s dlhým rukávom. Veľmi obľúbený je aj medzi staršími dámami, ktoré nerady dávajú svoj krk na obdiv.

Preskúmajte kategórii dámske tunely a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske šiltovky, dámske nákrčníkydámske opasky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Buff, objavujte nové e-shopy a obchody - Answear.sk, DobryTextil.sk a Modivo alebo vyberajte podľa farieb.