Dievčenské aktovky a peračníky Topgal

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Topgal
Kategórie
Filtrovanie

Školská aktovka pre prváčikov i staršie deti

Nastala práve tá chvíľa, kedy je z vášho dievčatka už školáčka a vyberáte spoločne ten najkrajší dievčenský školský set – teda školskú aktovkuperačník? Stavte na istotu a zamierte rovno medzi sortiment obľúbených značiek Dakine, Topgal či Bagmaster. Kvalita, štýl a široký výber vašu princeznú ihneď uchvátia a vy budete mať istotu vždy skvelého nákupu. Vyberať samozrejme môžete aktovky a školské batohy aj pre staršie deti.

Aký školský peračník vybrať?

Niekto je zástancom prehľadu a poriadku v jednotlivých škatuľkách dvojposchodového či trojposchodového peračníka, niekomu zase vyhovuje jeden vak, v ktorom sa nájde všetko na jednom mieste. Úplnou vychytávkou, ktorá iste očarí aj vás, je ale rolovací peračník, do ktorého pohodlne vyskladáte písacie potreby alebo napríklad akvarelové fixky.

Výber správnej školskej tašky je kľúčový

Všetky učebnice aj desiata sa musia niekam zmestiť. Pri výbere sa zamerajte najmä na to, aby aktovka mala pevný, anatomicky tvarovaný chrbát a polstrované popruhy, ktoré by mali byť nastaviteľné. Ideálna hmotnosť aktovky je do 1,2 kg. A zabudnúť by ste nemali ani na dostatočný počet priehradiek a vreciek, certifikáciu potvrdzujúcu funkčnosť a kvalitu alebo výrazné bezpečnostné prvky.

Preskúmajte kategórii dievčenské aktovky a peračníky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské peračníky, dievčenské aktovkychlapčenské batohy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Topgal, objavujte nové e-shopy a obchody - Answear.sk, Sportisimo.sk a Bagalio.sk alebo vyberajte podľa farieb.