Dievčenské parky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Nepremokavá parka s kožúškom udrží vašu princeznú v teple

Parka je druh dlhšieho kabátu, ktorý má svoj špecifický štýl. Predtým sa jednalo predovšetkým o khaki kabát so strihom do áčka, množstvom vreciek a veľkou kapucňou. V súčasnej dobe už môžu mať parky rôznu podobu a hodia sa do každého obdobia. Na jar a na jeseň sa vašej malej slečne bude hodiť tenšia parka, najlepšie nepremokavá s kapucňou. V zime potom siahnite po teplých modeloch s podšívkou a trebárs aj s kožúškom!

Dievčenská parka pre rôzne ročné obdobia

Dievčenské jarné a jesenné parky sú slabšie a v zime príliš nezahrejú. Preto odporúčame siahnuť po typoch s teplou podšívkou, ktorá môže byť s baránkom či mikroplyšom. Tiež odolnosť voči vlhkosti a vetru bude ideálna, vaša ratolesť tak zostane v teple a suchu za každej situácie. Zimná parka má tú výhodu, že v nej môžu deti chodiť ako do školy, tak aj von! Nezabudnite tiež na teplú čiapkurukavice.

Hravá móda pre vaše malé hviezdy

Pre malé slečny je možné vybrať veselé farby či vzory, najtypickejšia je ružová parka či kvetovaná. Pre staršie slečny, a predovšetkým tínedžerky, sa hodia skôr tmavé odtiene, ako je čierna, hnedá, khakitmavo modrá, ale napríklad krásna jesenná okrová je tiež IN! Odporúčame vyberať modely, ktoré majú šnúrku v páse a viac vreciek. Nielen že sa jedná o zaujímavé prevedenie, ktoré zaujme, ale pre dieťa to bude praktické!

Preskúmajte kategórii dievčenské parky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské mikiny cez hlavu, chlapčenské teplákydievčenské mikiny cez hlavu čakajú na váš nákup.