Dievčenské pyžamá Sensis

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Sensis
Kategórie
Filtrovanie

To najlepšie pre malé princezné

Zdravý spánok je pre malé deti veľmi dôležitý! Ovplyvňuje pamäť, zlepšuje schopnosť učenia a navodzuje lepšiu psychickú pohodu. Aby bolo dieťa kvalitne oddýchnuté, závisí aj na tom, v čom spí. Dievčenské pyžamo by teda malo byť predovšetkým pohodlné a príjemne hrejivé. Krásne kúsky nájdete napríklad v kolekciách značiek Cornette, Mayoral alebo GAP.

Veselé vzory, farby a potlače

Ružové, plyšové a najlepšie ešte s koníkom alebo jednorožcom! To je sen takmer každého malého dievčatka. Veľkej obľube sa tešia aj pyžamá s obľúbenými motívmi detských rozprávok napr. Ľadové kráľovstvo, My Little Pony alebo Tlapková patrola. Tak sa pustite do nakupovania, aby sa vašim drobčekom spinkalo ako v bavlnke.

Pyžamo alebo overal?

Spí vaša malá princezná v noci často odkrytá? Vyskúšať môžete overal. Zásadný rozdiel medzi pyžamom a overalom je ten, že overal je tvorený iba jedným kusom oblečenia. Čo stopercentne zaručí, že deťom v noci nebude ťahať na chrbát. Vybrať si samozrejme môžete krátky alebo dlhý rukáv. Väčšina overalov je vyrobená z bavlneného alebo zmesového úpletu.

Preskúmajte kategórii dievčenské pyžamá a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské mikiny so zapínaním, chlapčenské pyžamádievčenské nočné košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Sensis, objavujte nové e-shopy a obchody - Lidl.sk, ZdenkaTri a Luxusnabielizen.sk alebo vyberajte podľa farieb.