Horolezecké vybavenie

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Horolezecké vybavenie pre profesionálov aj amatérov

Cítite sa na skale ako ryba vo vode? Alebo ešte len premýšľate, či je tento šport tým pravým pre vás? Či tak alebo tak, bez patričnej horolezeckej výbavy sa do lezenia radšej nepúšťajte. V tejto kategórii nájdete všetko, čo by vo vašej výbave rozhodne nemalo chýbať. Jedná sa napríklad o horolezeckú prilbu a najrôznejšie laná, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

Aby ste sa pri športe cítili bezpečne

Vďaka patričnej horolezeckej výbave sa budete pri tomto športe cítiť bezpečne a nič vás nezastaví. Chýbať by vám rozhodne nemalo skvele padnúce oblečenie a obuv. Všetko podporia aj najrôznejšie laná, karabíny, závesné systémy a istidlá, na ktoré sa budete môcť plne spoľahnúť. Tak si prezrite celú ponuku a kúpte si, čo potrebujete.

Preskúmajte kategórii horolezecké vybavenie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie jóga, kolieskové korčulekarimatky a matrace čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Salomon, Salewa a Dynafit, objavujte nové e-shopy a obchody - Bezvasport.sk, Sportisimo.sk a Ferrino.sk alebo vyberajte podľa farieb.