Moto oblečenie Alpinestars

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Alpinestars
Kategórie
Filtrovanie

Oblečenie na motorku pre vašu bezpečnosť

Jazda na motorke je nielen zábavou, ale aj potenciálnym rizikom, ktoré môžete značne znížiť zodpovedným výberom vhodného oblečenia a ochranných pomôcok na motorku. Neopomenuteľnou súčasťou povinnej výbavy je samozrejme prilba na motorku, ochranné rukavice, pevné topánky na motorku, ale ideálne aj chránič chrbtice, ktorý ľahko schováte pod kvalitné oblečenie.

Kožené alebo textilné motorkárske oblečenie?

Aj v parnom letnom počasí radšej zabudnite na kraťasy a tričko a radšej vždy stavte na kvalitné motorkárske oblečenie, ktoré je skutočne premyslené do najmenšieho detailu. Váhate, či zvoliť kožené, alebo radšej textilné oblečenie? Pravdou je, že koža je stále tým najbezpečnejším, čo si možno na motorku obliecť. Ideálnou voľbou je kombinéza, ale rovnako dobre vám poslúži aj bundanohavice.

Aj na motorke v suchu

Oblečenie na motorku je šité z veľmi pevných materiálov s kvalitnými výstužami. Veľakrát sa stretnete aj s kúskami, ktoré možno využiť na bežné nosenie. V každom prípade ale zauvažujte aj o nepremokavom variante, pretože na motorke je aj slabý dáždik poriadnym lejakom. Pod vrchné vrstvy potom vždy zvoľte ideálny termomateriál, ktorý odvetrá vlhkosť od tela.

Preskúmajte kategórii moto oblečenie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie moto prilby, bundy na motorkuchrániče na motorku čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Alpinestars, objavujte nové e-shopy a obchody - Muziker.sk alebo vyberajte podľa farieb.