Náhradné diely a príslušenstvo pre skateboardy Madrid

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Madrid
Kategórie
Filtrovanie

Kúpiť komplet alebo si zostaviť vlastný skateboard?

Pokiaľ ide o váš prvý skateboard, odporúčame zaobstarať si hotový komplet, ktorý budete v budúcnosti upravovať a vylepšovať. Skúsenejší jazdci si už môžu zostaviť vlastný komplet na mieru. U nás nájdete všetky komponenty, ktoré na opravu alebo zostavenie vlastného skateboardu potrebujete. Presvedčte sa a vyberte si dosky, trucky, silentbloky, kolieska i ložiská v ponuke značiek Powerslide, K2 alebo Tempish.

Ako vybrať kolieska ku skateboardu?

Výber koliesok sa odvíja od štýlu jazdy a typu povrchu. Dôležitými parametrami sú tvrdosť a veľkosť (priemer), ktoré zásadným spôsobom ovplyvnia vašu jazdu. Všeobecne platí, že čím menšie a mäkšie kolieska, tým pomalšie pôjdu a sú vhodnejšie pre street. Tvrdosť koliesok určuje hodnota 74a–103a, kedy menšie čísla sú mäkšie, pohodlnejšie, pomalšie, s lepšou priľnavosťou, ale zase sa rýchlejšie opotrebujú.

Aké parametre by mali mať dosky na skateboard?

Dosky sú vyrobené zo siedmich vrstiev preglejky z kanadského javora a na vrchnej strane potiahnuté gripom, teda nekĺzavou vrstvou. Pri výbere je dôležitá šírka, nie dĺžka. Tá sa štandardne udáva v palcoch a pohybuje sa medzi 6.5“–8.25“, teda 16.5 cm–21 cm. Vhodnú šírku dosky určuje predovšetkým štýl jazdy, vaša výška, váha a veľkosť nohy. Pre bezpečnú jazdu si nezabudnite zaobstarať aj chrániče a prilbu.

Preskúmajte kategórii náhradné diely a príslušenstvo pre skateboardy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie skateboardy, longboardynáhradné diely a príslušenstvo pre skateboardy čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Madrid, objavujte nové e-shopy a obchody - Decathlon.sk, Sportby.sk a SKLsport.sk alebo vyberajte podľa farieb.