Nevystužené podprsenky s kosticami

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Nevystužená podprsenka s kosticami sadne aj vám

Nevystužená podprsenka s kosticou prináša hneď niekoľko výhod. Pôsobí veľmi dekoratívne, prsia len ľahko pozdvihne, ale stále necháva vyniknúť ich prirodzený vzhľad. Hodí sa pre akýkoľvek typ pŕs, je ale dobré mať stále na pamäti, že nemá zväčšujúci, tvarovací ani zvlášť spevňujúci efekt. Vyberte si krásne kúsky od značiek Avalingerie, Triumph alebo Gaia.

Pre prirodzený vzhľad pŕs

Pokiaľ sa usilujete o čo najprirodzenejší vzhľad, je pre vás táto podprsenka ako stvorená! Ak máte objemnejší hrudník, oceníte skôr širšie ramienka, robustnejší strih a hladký vzhľad. Ak máte naopak drobný hrudník, môžete ho zdôrazniť čipkou alebo najrôznejšími aplikáciami, ktoré opticky pridajú na objeme. Luxusné kúsky ponúka značka Róza, nechajte sa očariť.

Výber aj pre tých najnáročnejších

Čo sa týka farieb a štýlov, nemusíte sa držať pri zemi. Medzi týmto druhom podprseniek je skutočne z čoho vyberať. Chcete dnes byť sexy, elegantná či minimalistická? Vyberajte z našej ponuky od jednoduchých béžových, bielychčiernych cez divokejšie kvetinové až po bodkované či zvieracie. Ukážte svoj štýl a buďte svoje.

Preskúmajte kategórii nevystužené podprsenky s kosticami a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske mikiny, dámske kardiganycrossbody kabelky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Bezvasport.sk, Factcool.sk a Tchibo.sk alebo vyberajte podľa farieb.