Pánske bekovky Art of Polo

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Art of Polo
Kategórie
Filtrovanie

Čo je to bekovka?

Bekovky sa nedávno vrátili na vrchol pánskej módy. A my sa vôbec nečudujeme. Sú veľmi vkusné, slušivé a aspoň jedna by mala by mať svoje miesto bezpochyby v každom pánskom šatníku. Je to akýsi hybrid klobúka so šiltovkou, pričom vrchná časť zakrývajúca hlavu je mäkká, šitá z niekoľkých dielov a natiahnutá cez celý šilt dopredu, kde je upevnená.

Nepatrí vám klasický klobúk? Skúste bekovku!

Bekovka vytvára dokonalý dojem luxusu a dáva každému outfitu punc surovej elegancie. Bekovka, ktorá sa tiež prezýva Gatsby či paddy, je oveľa slušivejšia ako bežné klobúky. A na rozdiel od nich sa hodí pre každý tvar tváre. Odvedie tak skvelú službu každému mužovi, ktorý je presvedčený, že mu inak žiadna pokrývka hlavy nepristane.

Vkusný doplnok do každého obdobia

Bekovka má tú výhodu, že sa dá nosiť ako v zime, tak aj v lete. Stačí si vybrať ten správny materiál, ktorý vás v zime zahreje a v lete ochladí. Navyše sa výborne dopĺňa ako s letným sakom, tak s teplým vlneným kabátom. Akonáhle ju raz vyskúšate, ihneď sa stane vašim najobľúbenejším doplnkom na každú príležitosť.

Preskúmajte kategórii pánske bekovky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske čelenky, pánske ľadvinkypánske šatky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Art of Polo, objavujte nové e-shopy a obchody - Freetextil.sk, Bezvasport.sk a Spartoo.sk alebo vyberajte podľa farieb.