Pánske plavky s nohavičkou

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Pánske plavky s nohavičkou sú stále moderné

Pánske plavky s nohavičkou majú tú výhodu, že pôsobia viac ako kraťasy než ako spodná bielizeň, teda sa v nich môžete pohybovať aj mimo pláž. Plavky boxerky by mali byť vždy upnuté na telo a zároveň pohodlné. Neviete si rady s výberom farby? Základné pravidlo znie: jednofarebné plavky zoštíhľujú. Nič teda nepokazíte čiernymi či modrými plavkami.

Stavte na kvalitu

Pánske plavky sa najčastejšie vyrábajú z pevného materiálu, ktorý vás podporí pri vodných športoch a zároveň je dostatočne odolný proti morskej soli, chlóru aj slnku. O pohodlné uchytenie v páse sa postará jemná guma. Tieto parametre spĺňajú napríklad plavky Arena s nohavičkou, ktoré nájdete v našej ponuke. Pamätajte, že kvalitné plavky držia dobre tvar aj po namočení a následnom uschnutí.

Pretekárske plavky s nohavičkou pre ešte lepšie výkony

Pokiaľ sa venujete vodným športom či závodnému plávaniu, vaše požiadavky na kvalitu budú určite vyššie. Zamerajte sa predovšetkým na zloženie materiálu. Závodné plavky sú najčastejšie vyrábané z extra tenkého polyamidu s prímesou špeciálnej funkčnej zložky, ktorá dokáže absorbovať vodu, odvádzať pot a predovšetkým zaisťuje vysokú odolnosť voči vonkajším vplyvom.

Preskúmajte kategórii pánske plavky s nohavičkou a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske vychádzkové tenisky, pánske teplákypánske neformálne košele čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Tommy Hilfiger, objavujte nové e-shopy a obchody - OK-moda.sk, Aboutyou.sk a Bezvasport.sk alebo vyberajte podľa farieb.