Pánske pyžamá a župany s.Oliver

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
s.Oliver
Kategórie
Filtrovanie

Vymeňte trenírky za skutočné pyžamo

Trenky sú trenky, úplne chápeme, že nechcete riskovať bezsennú noc s gumou od pyžama zarezanou v bruchu, ale nemajte obavy. Trik je iba v správnom výbere extra pohodlného kúsku, ktorý bude ako druhá koža. Výrobcovia Calvin Klein, Ralph Lauren aj Tommy Hilfiger dobre chápu, že hodnotný spánok bez celonočného prevaľovania je základom úspešného dňa. Trenírky vďaka nim môžete zavesiť na klinec…

Pánska nočná košeľa ponúkne bezhraničné pohodlie

Ak existuje spací úbor, ktorý vám dopraje rovnaké pohodlie ako pri nahom spánku, je to práve pánska nočná košeľa. Vyrába sa v klasickej retro verzii, akú nosil váš pradedo, ale rovnako tak možno siahnuť po tej tričkovej, ktorá je viac modernejšia. Verte, že už po prvej noci nebudete chcieť spať v ničom inom!

Župan rozhodne nie je len do nemocnice…

Počas chladných rán veľmi oceníte hrejivý župan, v ktorom sa budete pomaly prebúdzať, ako by ste boli ešte stále zababušení pod perinou. Vyberte si vždy radšej o jednu veľkosť väčší, ten k vám zimu zaručene nepustí. S chuťou ho vytiahnete zo skrine aj po kúpeli, na príjemný zimný wellness alebo ak sa rozhodnete otužovať.

Preskúmajte kategórii pánske pyžamá a župany a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske vychádzkové tenisky, pánske trekové a outdoorové topánkypánske svetre čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek s.Oliver, objavujte nové e-shopy a obchody - Bonprix.sk, Modivo a ZOOT.sk alebo vyberajte podľa farieb.