Pánske šuštiakové nohavice

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Šuštiaky na doma aj na športové aktivity

Pánske šuštiakové nohavice nájdu uplatnenie ako pri športe, tak aj pri nosení v domácom prostredí. Sú pohodlné, nikde netlačia, neškriabu a ani sa nezarezávajú. Pri pobyte vonku vám navyše poskytnú dokonalú ochranu pred vetrom aj dažďom. Tieto nohavice sú skrátka klasikou, ktorá hravo konkuruje teplákom či outdoorovým nohaviciam.

Šuštiakové nohavice v mnohých farebných variáciách

Okrem tradičných značiek športového oblečenia, ako je Adidas, Nike a Reebok, môžete nájsť skvelé kúsky aj v kolekcii značky Under Armour. Dokonalý športový outfit vytvoríte kombináciou nohavíc so šuštiakovou bundou. Alebo si rovno kúpte šusťákovú súpravu. A akú farbu zvoliť? Ideálna je napríklad praktická čierna. Pre pánov, ktorí sa neboja farieb, sú v ponuke aj zelené či červené šuštiakové nohavice.

Preskúmajte kategórii pánske šuštiakové nohavice a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske tréningové topánky, pánske elegantné košelepánske trekové a outdoorové topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - Queens.sk alebo vyberajte podľa farieb.