Pánske vetrovky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Prvá pomoc pre šport v nepriaznivom počasí

Ľahká pánska vetrovka vám príde vhod kedykoľvek, keď sa počasie nechce umúdriť, ale váš tréningový plán sa na počasie nepýta. Vetrovka má tú výhodu, že nezaberie absolútne žiadne miesto. To oceníte napríklad na bicykli, kedy nemáte úložného priestoru nazvyš, ale obávate sa chladnejších teplôt. Myslite aj na bezpečnosť a zvoľte výraznú farbu – zelenú či modrú s reflexnými prvkami.

Bunda zbalená na cesty

Pánska vetrovka je veľmi univerzálnou bundou, ktorá vyniká minimálnou hmotnosťou a skvelou ochranou pred poveternostnými podmienkami. Pri športe vám nebude prekážať v pohybe a zároveň sa v nej nebudete potiť. Zárukou spokojnosti sú lídri na trhu so športovým tovarom - Nike, Adidas, Puma alebo 4F.

Vetrovka vám jednoducho sadne

Väčšina vetroviek máva zapínanie na zips, ale zoženiete aj kúsky, ktoré sa obliekajú cez hlavu, ak je vám to pohodlnejšie. Porozmýšľajte tiež, či chcete vetrovku s kapucňou alebo bez. Ak nebudete kapucňu používať, mohla by vám viať vo vetre a zbytočne prekážať. Naopak v slabom daždi vám určite príde vhod.

Preskúmajte kategórii pánske vetrovky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske mikiny, pánske vychádzkové teniskypánske casual nohavice čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Nike a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - Answear.sk, Queens.sk a DobryTextil.sk alebo vyberajte podľa farieb.