Plážové šaty a overaly

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Vychutnajte si teplo a šum mora

Kto by nemiloval cestovanie za teplom, morom a rozpálenými plážami. Aby ste si tieto chvíle vychutnali ešte o kúsok viac, kúpte si praktické plážové šaty a overaly. Budete v nich môcť tráviť čas, keď sa práve nebudete opaľovať a poslúžia vám aj v prípade, že chcete len rýchlo vyraziť za občerstvením.

Rozviate šaty ako pre vílu

Plážové šaty a overaly sú spravidla vyrobené z ľahkých a vzdušných materiálov, aby vám nebolo zbytočné horúco. Zároveň sa pri nich často stretnete so vzdušným strihom, vďaka ktorému sa budete cítiť doslova ako víla. Stavte na kvetinové vzory alebo sa oblečte do teplých farieb, ktoré sa s tropickými krajinami neodmysliteľne spájajú.

Ideálny kúsok na plavky

Plážové šaty a overaly sú ideálny kúsok, ktorý si môžete jednoducho prehodiť cez plavky. Môžete si preto vybrať ako neutrálnu farbu, tak aj tento kúsok zladiť práve s vašimi plavkami. Z hľadiska značiek si môžete vybrať napríklad plážové šaty a overaly Calvin Klein, Trendyol alebo Desigual, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Preskúmajte kategórii plážové šaty a overaly a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske svetre klasické, dámske kardiganylodičky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Tommy Hilfiger, Guess a Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - Aboutyou.sk, Vivantis.sk a Modivo alebo vyberajte podľa farieb.