Súpravy pre dojčatá a batoľatá Calvin Klein

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Calvin Klein

Dojčenská súprava do pôrodnice nesmie chýbať žiadnej mamičke

Očakávate čerstvý prírastok do rodiny? Potom rozhodne nenechajte na náhodu ani jeho garderóbu. Oblečenie pre dojčatá a batoľatá doslova preteká roztomilosťou a vy nebudete vedieť, po čom siahnuť skôr. Štýlové oblečky pre malých dospelákov si doslova pýtajú vašu pozornosť a ich varianty sú viac ako lákavé. Zaobstarajte si tiež jednu súpravu do pôrodnice, aby ste si boli istá, že vám nebude nič chýbať.

Aj bábätká sa chcú páčiť

V niekoľkých prvých mesiacoch si obvykle vystačíte s niekoľkými body – ideálne tými zavinovacími a pár kusmi overalov. Čím viac budete tráviť čas mimo domova a dieťatko sa stane viac pohyblivým, budete ho chcieť vybaviť niekoľkými parádnymi kúskami, ktoré sú v sete nielen výhodnejšie, ale aj k sebe perfektne ladia. Z vášho drobčeka tak bude doslova roztomilosť sama.

Pekný darček pre čerstvú mamičku?

Mnoho súprav obsahuje okrem body a nohavíc aj čiapočku, podbradník a capačky. Ak zháňate skutočne krásny darček pre čerstvú mamičku, takýto set je rozhodne perfektnou voľbou. Siahnite vždy radšej po väčšej veľkosti, než aby ste riskovali, že bude oblečenie bábätku malé. Ak chcete zažiariť, vyberte univerzálnu farbu, ako je béžová alebo šedá.

Preskúmajte kategórii súpravy pre dojčatá a batoľatá a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské plátenky, chlapčenské vychádzkové teniskydievčenské vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Calvin Klein, objavujte nové e-shopy a obchody - ZOOT.sk, Factcool.sk a Aboutyou.sk alebo vyberajte podľa farieb.