Bavlnené blúzky

Bavlnené blúzky tvoria základ dobre vybaveného šatníka. Nájdite si svoje obľúbené kúsky na rôzne príležitosti, v ktorých vyniknete. Bavlnu si zamilujete, je hypoalergénna, priedušná, mäkká a príjemná na nosenie.

Bavlnené blúzky

Klasické strihy aj asymetrické modely

Bavlnených blúzok nie je nikdy dosť! U nás nájdete štýlové kúsky pre akúkoľvek postavu od klasických strihov až po blúzky s volánmi, s ozdobnou krajkou, s nadýchanými krátkymi aj dlhými rukávmi, jednofarebné aj vzorované. Oblečte sa do prírodných materiálov, krásne blúzky nájdete napríklad v najnovšej kolekcii značky GAP.

Náš tip

Biela bavlnená blúzka trochu inak

Niekedy si náš šatník žiada trochu osvieženia! K stabilným kúskom tvoriacim jeho základ si môžete raz za čas dopriať štýlový kúsok podľa najnovších trendov.

Biela blúzka s odhalenými ramenami, s nazberkanou gumičkou pod prsiami a čipkou pôsobí veľmi žensky, zvýrazní pás a posunie vaše outfity na novú úroveň.

Biela bavlnená blúzka trochu inak
Biela bavlnená blúzka trochu inak
Biela bavlnená blúzka trochu inak

S čím nosiť bavlnené blúzky?

Svoje miesto majú nielen v kapsulovom šatníku, skombinujete ich so sakom, elegantnou sukňou a lodičkami, keď sa potrebujete nahodiť, ale aj s džínsami, kardiganom a teniskami na bežné dni. Čierna bavlnená blúzka výborne vyzerá k bielym nohaviciam, je to nesmrteľná, z módy nevychádzajúca kombinácia, ktorou nič nepokazíte.