Crop topy bez ramienok

Crop topy bez ramienok sú elegantné, romantické aj rozpustilé. Skvele sa hodia napríklad na dovolenku k moru - pri ktorej oceníte fakt, že crop top zaberie v batožine len minimum miesta.

Crop topy bez ramienok

Aké podoby môže mať crop top bez ramienok?

Crop top bez ramienok môže vyzerať iba ako pruh látky cez hrudník. Taký kúsok sa hodí k dlhým voľným nohaviciam alebo maxi sukni - ak nechcete vyzerať vulgárne, na minisukni zabudnite. Ďalším variantom je crop top bez ramienok s krátkym alebo dlhým rukávom, ktorý dá vyniknúť elegantnú líniu krku a možno ho nosiť ako k dlhým nohaviciam, tak aj ku kraťasom a kratším sukniam.

Náš tip

Ako schovať ramienka od podprsenky?

Crop top bez ramienok vyzerá naozaj krásne. Nie však v prípade, keď z pod neho necháte vykukovať ramienka od podprsenky.

Riešením sú podprsenky s priehľadnými ramienkami, klasické samodržiace podprsenky bez ramienok alebo rôzne varianty nalepovacích neviditeľných podprseniek. Odvážnejšie ženy môžu vyraziť aj bez podprsenky

Ako schovať ramienka od podprsenky?
Ako schovať ramienka od podprsenky?
Ako schovať ramienka od podprsenky?

Ideálny kúsok na dovolenku? Crop top!

Páči sa vám crop top bez ramienok, ale v bežnom živote pre neho nenachádzate príležitosť? Vezmite si ho na dovolenku! Pri mori sa môžete viac odviazať, nebudete sa v ňom potiť a ešte vám ušetrí miesto v batožine – čo sa v čase zdražovania leteniek, keď veľa z nás cestuje iba s príručnou batožinou, naozaj hodí.