Dámske kraťasy s trakmi

Pamätáte si, čo frčalo v 90. rokoch? Áno, boli to práve traky! Skvelá správa je, že sú znovu k dostaniu, a navyše ešte lepšie ako kedykoľvek predtým! Milujú ich celebrity, hviezdy Instagramu aj známe modelky. Necháte sa zlákať aj vy?

Dámske kraťasy s trakmi

Oprášte trendy z deväťdesiatok

Sú zábavné, sú in, sú mladistvé. Skočte do trakov rovnými nohami a oživte svoj šatník v rytme zlatých deväťdesiatych rokov. Ľahko tak dáte vyniknúť svojej kreativite aj krásnym nohám, len pozor na školácky dojem. Najmä dámy zrelšieho veku by mali klásť dôraz na elegantné doplnky a kombináciu s jednoduchou košeľou, ktorá je vždy trefou do čierneho.

Náš tip

Kraťasy s trakmi pre dospelú ženu? ÁNO!

Džínsové kraťasy s trakmi sú tenký ľad. Rovnako tak ako môžu byť vrcholne módnou záležitosťou, môžu byť aj obrovským problémom.

Basic tričko je železným základom, s crop topom budete rafinovane sexi aj bez plochého bruška a s jedným spadnutým ramenom vytvoríte nevšedný ležérny outfit do mesta aj na neformálnu schôdzku. Pokiaľ nie ste módny priebojník, radšej sa vždy držte módneho minimalizmu.

Kraťasy s trakmi pre dospelú ženu? ÁNO!
Kraťasy s trakmi pre dospelú ženu? ÁNO!
Kraťasy s trakmi pre dospelú ženu? ÁNO!

Pohrajte sa s farbami a štruktúrami

Džínsové kraťasy s trakmi elegantne? A prečo by nie, zvoľte jednoduchý strih, pridajte saténovú košeľu ozdobenú kravatou, k tomu trblietavé doplnky a ženský outfit je na svete. Rovnako dobre bude fungovať aj sukňa s trakmi. Nemusíte sa dokonca držať ani klasickej modrej. Vystúpte z radu a oblečte pestrý ružový či žltý denim, takýto outfit je na leto ako stvorený.