Školské aktovky pre prvákov

Chystáte svoje dieťa do školy? Najdôležitejšie je vybrať tú správnu školskú tašku, ktorá bude spĺňať všetky ergonomické požiadavky a zároveň sa bude páčiť aj vášmu dieťaťu. Našťastie ponuka je tento rok naozaj široká!

Školské aktovky pre prvákov

Máte doma budúceho prváčika?

Doprajte dieťaťu nielen štýlový dizajn s roztomilými alebo farebnými motívmi, ale aj dokonalý komfort pri nosení školskej tašky. Precízne spracované školské aktovky pre prvákov Hama potešia priaznivou cenou a nemeckou kvalitou a často vydržia celý prvý stupeň. Obľúbené sú tiež školské aktovky od renomovaného českého výrobcu Topgal.

Náš tip

Ako vybrať školské aktovky pre prvákov?

Sústreďte sa najmä na správnu veľkosť, nekupujte zbytočne veľkú tašku. Aktovka by mala byť anatomická, s polstrovanými a nastaviteľnými ramennými popruhmi, čo najľahšia.

Praktické je, ak má pevné a vodeodolné dno, ľahko umývateľný povrch s vodeodpudivou úpravou a reflexné prvky, ale aj vyhovujúce vnútorné usporiadanie s miestom na desiatu.

Uľahčite si nákup praktickým setom

Ak kupujete školské aktovky pre prvákov, sety sú šikovným riešením. Jedným nákupom vyriešite všetko naraz: tašku, vrecúško na prezúvky, peračník a ďalšie potrebné vybavenie. Bonusom, ktorý určite poteší malého školáka, bude rovnaký dizajn s obľúbeným motívom, vďaka ktorému sa nové vedomosti hneď ľahšie vstrebú a nástup do školy bude príjemnejší.