Školské batohy pre chlapcov

Aktuálnym trendom školských batohov je pestrosť a farby. Čo sa týka školských batohov pre chlapcov, obľúbené sú klasické odtiene modrej, šedej a čiernej, ale aj farebnejšie kúsky so známymi rozprávkovými hrdinami.

Školské batohy pre chlapcov

Školské batohy pre chlapcov s obľúbeným motívom

Lego, superhrdinovia, autíčka, dinosaury, športové motívy alebo niečo iné? Všetko máme! Potešte mladého študenta taškou, s ktorou bude radosť chodiť do školy. V ponuke máme množstvo trendy dizajnov v pestrofarebných prevedeniach, ale aj minimalistické, praktické ruksaky, do ktorých sa zmestí všetko, čo žiaci potrebujú.

Náš tip

Batohy do školy by mali byť maximálne pohodlné

Knihy, zošity, peračník, desiata a ostatné pomôcky sú veľkou záťažou, preto taška, ktorú bude každý deň váš školák nosiť na chrbte, by mala byť čo najľahšia.

Ergonomické prevedenie a vystužené, nastaviteľné popruhy, ktoré dobre sedia, sa postarajú o to, že školská taška bude perfektne kopírovať tvar chrbtice a jej nosenie bude komfortné.

Aký je ideálny objem batoha?

Ruksaky sa vyrábajú v mnohých prevedeniach. Aby sa do školskej tašky zmestila aj desiata a všetky potrebné učebnice, mala by mať objem aspoň 25 litrov. Čím je školák starší, tým viac toho v batohu musí nosiť, takže časom bude potrebné vymeniť ho za väčší. Preplňovať menší batoh sa neoplatí, zbytočne mu skrátite životnosť.