Tielka na dojčenie

Či už dojčíte, odsávate alebo robíte kombináciu oboch, tielko na dojčenie sa stane nevyhnutným kúskom vášho šatníka, ktorý môžete nosiť samostatne alebo pod inými vrstvami. Väčšina dojčiacich tielok je vyrobená z pružného a odolného materiálu, takže sa prispôsobí vášmu telu pri akýchkoľvek popôrodných zmenách.

Tielka na dojčenie

Dojčiace tielko si mamičky nevedia vynachváliť

Ak raz vyskúšate tielko na dojčenie, už to v klasickom nebudete skúšať. Diskrétne nadojčenie svojho dieťatka vďaka praktickému a nenápadnému riešeniu určite oceníte. Vyberať si môžete tielka s prispôsobeným prestrihom pod prsiami alebo modely s odopínateľnými ramienkami. Praktický strih ľahko umožní nadojčiť dieťatko aj v šatke alebo nosiči.

Náš tip

Aj móda pre dojčiace matky môže byť štýlová

Už nemusíte robiť kompromisy medzi vzhľadom a funkčnosťou. Tielka na dojčenie sú k dispozícii v mnohých trendy prevedeniach, napríklad obľúbenej mätovej, ktorá je tento rok na výslní. Sú vyrobené z kvalitných materiálov s certifikátmi, takže sa nemusíte obávať, že vaše dieťatko príde do kontaktu so škodlivými látkami.

Aj móda pre dojčiace matky môže byť štýlová
Aj móda pre dojčiace matky môže byť štýlová
Aj móda pre dojčiace matky môže byť štýlová

Uľahčite si starostlivosť o bábätko

Už viac nebudete musieť nič pridržiavať, odhaľovať brucho alebo hrudník na verejnosti. V príjemnom tielku na dojčenie z kvalitnej, mäkkej bavlny alebo tencelu si materstvo vychutnáte naplno. Štýlové modely nájdete v sortimente značiek Mama.licious, Adele či Bonprix, kde si vyberiete tielka vhodné aj pre tehotné, takže ich využijete na dlhšie obdobie.