Zimné šaty

Zimné šaty vás výborne zahrejú a navyše sú úžasne pohodlné. Skombinovať ich môžete s legínami, teplejším pančuchami alebo vysokými čižmami po kolená. Hodia sa do práce, ale aj na voľný čas, či posedenie s kamarátkami pri krbe.

Zimné šaty

Naučte sa nosiť šaty aj v zime

Šaty nie sú zďaleka len výsadou letných mesiacov. Stačí pár módnych trikov a hravo ich unosíte aj počas zimy. Naučte sa správne vrstviť a uvidíte, že aj zimný styling má svoje čaro. Ľahučké letné slip dress noste cez hrejivý rolák, pod objemný sveter môžete vziať svoje obľúbené mini alebo vymeňte ľahké materiály za menčester, kožu a úplet v midi či maxi dĺžke, okamžite sa zahrejete a so zdôrazneným pásom budete stále za šarmantnú dámu.

Náš tip

Najlepší materiál na zimné šaty? Flanel!

Chcete zimné šaty s dlhým rukávom? Stavte na obľúbené flanelové. Môžete pod ne vziať ešte tenké šaty na ramienka a chlad si na vás už nikdy nepríde!

Vrchnú časť môžete nechať pokojne ležérne rozhalenú alebo pod ne vziať džínsy a sveter a jednoducho ich navrstviť ako klasický kabát. V mraze síce neobstojí, ale pre teplejšie zimné dni je to značka ideál. Zostať nemusíte ani pri krátkej dĺžke. V chlade sa priamo ponúkajú dlhé zimné šaty z flanelu, navyše vyzerajú jednoducho skvele.

Najlepší materiál na zimné šaty? Flanel!
Najlepší materiál na zimné šaty? Flanel!
Najlepší materiál na zimné šaty? Flanel!

V zime vedú šaty s rolákom

Najvďačnejšiu službu vám odvedú najmä pletené zimné šaty s rolákom. Sú výborne variabilné pre každú príležitosť a dajú sa kombinovať prakticky s čímkoľvek. V sprievode čižiem a so zdôrazneným pásom budete za elegantnú dámu a môžete ich použiť ako šaty na zimnú svadbu. S teniskami, oversize mikinou a prešívanou bundou zase môžete pokojne vyraziť za priateľmi či na nákupy.