Tehotenské šaty

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Spoločenské tehotenské šaty pre aktívne mamičky

Tehotenstvo rozhodne nie je dôvod na to, aby ste sa vzdali obľúbených aktivít a spoločenských udalostí, naopak je potrebné si ich užiť skôr, než sa do popredia dostane starostlivosť o novorodené bábätko. Našťastie dnes návrhári myslia aj na tehotné, a tak v našej ponuke nájdete elegantné tehotenské šaty, ktoré sa hodia nielen na formálny pracovný dress code, ale aj na spoločenské príležitosti.

Už máte vybrané tehotenské šaty na fotenie?

Tehotenstvo je určite obdobím, na ktoré si chcete uchovať nejakú krásnu pamiatku. A to si žiada nielen profesionálneho fotografa, ale aj o nové šaty! Najčastejšou voľbou bývajú biele tehotenské šaty, ktoré symbolizujú čistotu nového života, alebo kvetované či krajkové tehotenské šaty, ktoré podčiarknu vašu ženskosť.

Tehotenské šaty, ktoré využijete aj na dojčenie

Iste budete súhlasiť, že kupovať šaty, ktoré využijete iba na pár mesiacov, je neekonomické. Skvelou voľbou sú tak tehotenské a dojčiace šaty v jednom. Počas tehotenstva sú pohodlným a štýlovým oblečením a po pôrode schovajú nedokonalosti a zároveň umožnia pohodlné dojčenie bábätka. Veľký výber dojčiacich tehotenských šiat nájdete napríklad v ponuke Bonprixu.

Preskúmajte kategórii tehotenské šaty a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske kardigany, dámske vychádzkové teniskydámske casual nohavice čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Reserved, Dorothy Perkins a JDY, objavujte nové e-shopy a obchody - Bonprix.sk, Aboutyou.sk a Lidl.sk alebo vyberajte podľa farieb.