Tehotenské tričká, tielka a blúzky Mama Licious

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Mama Licious
Kategórie
Filtrovanie

Súvisiace

Tehotenstvo a zmena šatníka

V období tehotenstva sa už nemusíte schovávať do voľných tričiek obrých rozmerov. Nehanbite sa za bruško a oblečte si niektoré z tehotenských tričiek či tielok. A že je z čoho vyberať! Tehotenské tričká majú spravidla príjemný materiál a strih je prispôsobený rastúcemu brušku. Stále však môžete zostať verná svojmu štýlu a vyberať aj veľmi módne kúsky.

Ako vyberať elegantné tehotenské blúzky?

Stále sa zúčastňujete pracovných stretnutí a potrebujete zachovať určitý dress code? Ani v tehotenstve to nie je problém. Tehotenské blúzky sú veľmi elegantné a vhodné pre každú spoločenskú udalosť. Ideálnu blúzku vyberajte predovšetkým podľa strihu a to tak, aby ste sa cítili pohodlne. V období letných teplôt je vhodnejšie siahnuť po ľahkom vzdušnom materiáli, v zime nezabudnite doplniť outfit štýlovým sakom.

Tehotenské tričká s potlačou

Pokiaľ chcete svoje bruško dať na obdiv celému svetu v originálnom poňatí, potešia vás tehotenské tričká s potlačou na brušku. Tričká sú vyrábané najčastejšie z bavlny a pobavia vás a vaše okolie vtipnými obrázkami či nápismi. V oblasti pása a bruška je látka často elastická, tak aby sa prispôsobila rastu bábätka. Užite si vaše najkrajšie obdobie s radosťou a hlavne v pohodlí!

Preskúmajte kategórii tehotenské tričká, tielka a blúzky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dámske džínsy skinny, dámske kardiganydámske svetre klasické čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Mama Licious, objavujte nové e-shopy a obchody - Aboutyou.sk, Lidl.sk a Luxusnabielizen.sk alebo vyberajte podľa farieb.