Výbava pre bežkovanie Rossignol

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Rossignol
Kategórie
Filtrovanie

Nepokazte si prvý dojem

Len tak sa šmýkať bielou stopou cez zasneženú krajinu a užívať si pokoj a výhľady na hory. Nenechajte sa ale oklamať, aj na bežkách sa môžete pekne nadrieť – zvlášť, keď začínate a nemáte vhodnú výbavu. Aby ste si nepokazili prvý dojem, vyberajte vybavenie na bežky obozretne. Dôležité je úplne všetko: paličky, viazanie, lyže aj topánky na bežky. Medzi najlepších dodávateľov patrí Salomon alebo Fischer.

Nezabudnite ani na vhodné oblečenie na bežky

Už máte navoskované lyže, nové topánky na bežky a vytipovanú trasu, po ktorej sa vydáte. Aby ste si priviezli krásne zážitky a nie škaredé prechladnutie, treba vyberať aj vhodné oblečenie na bežky. Základom úspechu je vrstvenie začínajúce kvalitnou termobielizňou, ktorá hreje, dýcha a zároveň odvádza vlhkosť. Navrch potom nepremokavá bunda, ktorá ochráni pred nečakanou fujavicou a nohavice, ktoré podržia pri pádoch.

Vybavenie na bežky pre celú rodinu

Narodenie potomkov nemusí nutne znamenať koniec vašich záľub a koníčkov. Naopak, čím skôr začnete viesť deti k športu, tým lepšie. Aby ste si mohli užívať bielu stopu ako rodina, máme pre vás kompletný sortiment vybavenia na bežky pre mužov, ženy aj deti od popredných svetových výrobcov topánok, lyží a viazania na bežky.

Preskúmajte kategórii výbavy pre bežkovanie a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie lyžiarske prilby, bežecké lyželyže pre skialpinizmus čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Rossignol, objavujte nové e-shopy a obchody - Muziker.sk, Sportby.sk a Alza.sk alebo vyberajte podľa farieb.