Chlapčenské peňaženky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenská peňaženka na mince aj kartičku do knižnice

Detská peňaženka sa hodí v prípade, že je vaše dieťa školou povinné. Slúžiť môže na uchovanie drobných mincí, ale aj na prenášanie rôznych kartičiek a preukazov. Pre najmenšie deti je ideálna malá detská peňaženka na suchý zips, pre staršie je potom vhodné voliť klasické modely, ktoré sú podobné pánskym peňaženkám. Rozdiel bude iba v dizajne a množstve priehradiek.

Detská peňaženka na krk

Aby vaše dieťa peňaženku nestratilo, ponúka sa variant s menom a šnúrkou okolo krku. Tieto modely sú veľmi ľahké a obvykle majú len jednu priehradku, v ktorej deti môžu prenášať preukaz na obed či na MHD. Zakúpiť môžete aj kreatívnu peňaženku! Tento typ má na zadnej časti buď rébus, alebo tvorivý priestor, písmená alebo čísla na suchý zips. Vaša ratolesť sa tak zabaví napríklad pri čakaní na autobus.

Detská peňaženka pre chlapcov v mnohých farbách

U detí hrá motív dôležitú úlohu. Aby bol váš chlapec s peňaženkou skutočne spokojný, nechajte výber na ňom. Ak sa bude jednať o darček, chybu neurobíte s obľúbenými obrázkami áut či zvieratiek. Populárna je aj detská peňaženka Minecraft či Star Wars. U stredoškolákov naopak zabodujete s jednoduchým dizajnom - v kurze sú lebky, hashtagy a nápisy.

Preskúmajte kategórii chlapčenské peňaženky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské športové tenisky, chlapčenské teplákydievčenské mikiny cez hlavu čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek O'Neill, Topgal a Madora, objavujte nové e-shopy a obchody - AgatinSvet.sk alebo vyberajte podľa farieb.