Chlapčenské župany

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenský župan sa hodí po kúpaní, plávaní či aquagymnastike

Detský župan je skvelým pomocníkom v každej domácnosti. Vaše dieťa ho môže využiť po kúpaní, plávaní či aquagymnastike. Najčastejšie sa vyrába z mikroplyšu či mäkkého polyesteru. Veľmi obľúbený je aj detský froté župan, ktorý je hrejivý a najlepšie absorbuje vlhkosť, čo vaše dieťa ocení predovšetkým po kúpeli.

Najobľúbenejší je župan s kapucňou

Najpraktickejším kúskom je župan s kapucňou. Vďaka tej nebude mať vaše dieťa mokré vlasy a bude menej choré. Pre najmladších chlapčekov je tiež možnosť zakúpiť župan, ktorý sa navlieka cez hlavu a pripomína osušku. Ten je praktickejší, pretože malé deti si ešte nevedia zaviazať opasok samé. Pre starších chlapcov a mladých mužov sa potom hodí klasický typ županu s viazaním v páse.

Detský župan Harry Potter, Mickey Mouse aj Spiderman

Vaše dieťa bude mať župan radšej, keď bude motív zodpovedať jeho obľúbenej rozprávke či postavičkám. Nechajte teda svojho syna rozhodnúť, ktorá farba sa mu najviac páči a akému designu dá prednosť. Veľmi obľúbený je napríklad detský župan Spiderman, autíčka alebo aj župan Harry Potter. V našej ponuke nájdete veľké množstvo rozprávkových hrdinov! A nezabudnite k županu vybrať aj hrejivé papučky.

Preskúmajte kategórii chlapčenské župany a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské členkové topánky, chlapčenské športové teniskydievčenské vychádzkové tenisky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Disney, GAP a Italian Fashion, objavujte nové e-shopy a obchody - LaNotte, Londonclub.sk a Modivo alebo vyberajte podľa farieb.