Chlapčenská domáca obuv

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Detské papuče v neprebernom množstve vzorov

Detské papuče sú nepostrádateľnou súčasťou detského šatníka a my ich pre vás máme na výber naozaj veľa. Väčší chlapci určite nadchnú prezuvky so Spidermanom, tým menším sa budú páčiť papuče so vzormi zvieratiek alebo autíčok. V ponuke sú detské papuče so zapínaním, praktické nazúvacie gumové od značky Crocs, ktoré sa hodia na leto, alebo teplé papuče pre chladné zimné dni.

Ako vybrať bezpečnú domácu obuv?

Domov je pre deti bezpečným prístavom, kde sa nemusia ničoho obávať. My dospelí ale vieme, že aj tu sú nástrahy, o ktoré sa musíme postarať. Pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú chodiť, sú najlepšie pevné členkové papučky. Všetky detské papuče by potom mali mať predovšetkým protišmykovú podrážku, okrúhlu špičku a spevnenú pätu. Skvelé kúsky nájdete u značiek Superfit, Befado alebo Froddo.

A čo papuče do školy?

Máme tiež! Veľa papučiek v ponuke sa hodí aj do školy a do škôlky. Určite to nebudú tie plyšové, ktoré sa ľahšie zašpinia, vyberať ale môžete z mnohých ďalších druhov. Vyberajte také, ktoré dobre sedia, nikde netlačia a nevyzúvajú sa – čo sa rozhodne bude hodiť pri chlapčenských naháňačkách na školských chodbách.

Preskúmajte kategórii chlapčenská domáca obuv a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské mikiny cez hlavu, chlapčenské teplákychlapčenské členkové topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Adidas, Tommy Hilfiger a The North Face, objavujte nové e-shopy a obchody - Bosonozka.sk, Modivo a Prezuvky.sk alebo vyberajte podľa farieb.