Chlapčenské poltopánky

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Kategórie
Filtrovanie

Chlapčenské poltopánky na každú príležitosť

Chlapčenské poltopánky sú obľúbenou obuvou mladých elegánov. Obvykle sa jedná o nízke topánky z pevného materiálu s kvalitnou podrážkou. Váš chlapec ich využije nielen na nespočet spoločenských udalostí, ale aj pri návštevách u babičiek či na bežné nosenie do školy. Pri nákupe chlapčenských poltopánok sa zamerajte predovšetkým na správnu veľkosť a kvalitu materiálu.

Kožené alebo lakované poltopánky?

Poltopánky sú dnes veľmi rozšírené, a preto je naozaj z čoho vyberať! V ponuke sú kožené aj lakované modely, ktoré sú veľmi elegantné. Ak si neviete rady s výberom, stavte na klasické čierne poltopánky, ktoré sa hodia ku všetkému. Zaväzovanie je obvykle na šnúrky, pre menšie deti potom existujú aj poltopánky na suchý zips. Medzi výborne hodnotené patria napríklad poltopánky Geox.

Športové poltopánky sa hodia do mesta i prírody

Športové chlapčenské poltopánky sú spravidla vyrobené zo syntetických materiálov, sú teda ľahšie a mäkšie. Ich podrážka je určená do mierneho terénu. Výborne sa teda hodia ako do mesta, tak aj na vychádzku do prírody. V športových poltopánkach je chôdza skrátka radosťou. Čo sa týka farieb, obľúbené sú najmä čierne a hnedé poltopánky, zaujímavé sú ale aj tmavo modré či khaki.

Preskúmajte kategórii chlapčenské poltopánky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie chlapčenské mikiny cez hlavu, dievčenské športové teniskydievčenské mikiny cez hlavu čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Nike, Tommy Hilfiger a Puma, objavujte nové e-shopy a obchody - Answear.sk, LittleShoes.sk a Modivo alebo vyberajte podľa farieb.