Dámske pančuchy Livia Corsetti

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Livia Corsetti
Kategórie
Filtrovanie

Kam sa hodia pančuchy?

Pančuchy by mali byť súčasťou šatníka každej dámy a dievčaťa. Ide totiž o dôležitý kúsok, ktorý dopĺňa šatysukne. Hodí sa na udalosti, kde je nutné dodržiavať určitý dress code - do divadla, na svadbu, ples či obchodnú schôdzku. Vyberať môžete z veľmi širokej ponuky od nepriehľadných, polopriehľadných až po takmer neviditeľné, čo znamená, že nikto nespozná, že ich máte na sebe.

Kedy využijete samodržiace pančuchy?

Samodržiace pančuchy majú silikónové lemovanie na stehnách, vďaka ktorému dokonale priľnú ku koži. To vám zaistí pohodlné nosenie bez nutnosti pančuchy stále popoťahovať. Používajú sa hlavne na dlhšie šaty alebo ako zvádzajúci doplnok pre chvíľky s vašim partnerom. Pri výbere zohľadnite predovšetkým ukazovateľ DEN a farbu. Čím je DEN vyšší, tým sú pančuchy pevnejšie a menej priehľadné.

Tipy, ako nosiť pančuchy

Dámske pančuchy sú samozrejme praktické v kombinácii so sukňami a šatami. Šancu ale môžete dať aj odvážnejším kreáciám. Skúste si vziať pančuchy pod obľúbené culotte nohavice. Keď outfit doplníte o čižmy či chelsea topánky, každý sa za vami otočí. Okrem obľúbených čiernychhnedých pančúch môžete zvoliť aj výraznejšie druhy, napríklad pančuchy so vzorom alebo pančuchy farebné.

Preskúmajte kategórii dámske pančuchy a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie bikiny, bodydámske blúzky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Livia Corsetti, objavujte nové e-shopy a obchody - Aboutyou.sk, Londonclub.sk a Fashia.sk alebo vyberajte podľa farieb.