Dievčenské poltopánky Primigi

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Primigi

Dievčenské poltopánky na rôzne príležitosti

Dievčenské poltopánky sú obľúbenou obuvou malých slečien. Obvykle sa jedná o nízke topánky z pevného materiálu s kvalitnou podrážkou. Vaše dievčatko ich využije nielen na nespočet spoločenských udalostí, ale aj pri návštevách u babičiek či na bežné nosenie do školy. Pri nákupe dievčenských poltopánok sa zamerajte predovšetkým na správnu veľkosť a kvalitu materiálu.

Kožené aj lakované poltopánky od obľúbených značiek

Poltopánky sú dnes veľmi rozšírené, a preto je naozaj z čoho vyberať! V ponuke sú kožené aj lakované modely, ktoré sú veľmi elegantné. Ak si neviete rady s výberom, stavte na klasické čierne poltopánky, ktoré sa hodia ku všetkému. Dievčenské modely sú obvykle na suchý zips, stretnúť sa ale samozrejme môžete aj so zaväzovaním na šnúrky. Ľúbivé kúsky hľadajte v kolekciách značiek Primigi, Geox či Froddo.

Hnedé, červené aj biele poltopánky

Chcete, aby si vaše dievčatko poltopánky skutočne obľúbilo? Najlepšie urobíte, keď vyberiete kvalitné kožené poltopánky, ktoré sa ľahko prispôsobia detskej nôžke. V kombinácii s obľúbenou farbou nemôžete šliapnuť vedľa. Vyberte napríklad hnedé, červené, biele či vďačné čierne poltopánky. V ponuke nájdete aj zateplené zimné poltopánky, ktoré budú dokonale ladiť k suknipančuchám.

Preskúmajte kategórii dievčenské poltopánky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie dievčenské vychádzkové tenisky, chlapčenské vychádzkové teniskychlapčenské trekové a outdoorové topánky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Primigi, objavujte nové e-shopy a obchody - Modivo, Answear.sk a CCC alebo vyberajte podľa farieb.