Lyžiarske okuliare Uvex

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Uvex
Kategórie
Filtrovanie

Čo musia spĺňať lyžiarske okuliare?

Pre dámske, pánske aj detské lyžiarske okuliare platí jedno zásadné pravidlo. Musia perfektne sedieť! Zároveň by nemali byť poškriabané a guma by nemala byť vyťahaná. Pokiaľ to tak je, je čas na výmenu. Obľúbené sú lyžiarske okuliare Oakley či Poc, najlepšie tie s výmennými sklami, ktoré ľahko prispôsobíte nepriazni počasia a zníženej viditeľnosti.

Ako vybrať lyžiarske okuliare?

Zdá sa to ako jednoduchá úloha, že? Mnoho ľudí však zabúda na to, že by so sebou pri nákupe mali mať aj prilbu. Nikto nechce zistiť prípadný nesúlad až na zjazdovke. Zlý výber okuliarov môže byť dokonca až životu nebezpečný. Okuliare musia vždy perfektne sedieť, aby pod ne nefúkalo a zároveň aby nepadali z očí.

Ako čistiť lyžiarske okuliare?

Nie je nič horšie, ako keď sa vám vaše drahocenné a starostlivo vybrané lyžiarske okuliare poškodia. Pamätajte preto na pravidlo, že na ne patrí len voda a mikroutierka, ktorá nemôže spôsobiť odreniny. Zlá viditeľnosť na svahu môže ohroziť na živote nielen vás, ale aj ostatných lyžiarov. V takom prípade vám nepomôžu ani špeciálne upravené lyžiarske okuliare do hmly či zlého počasia.

Preskúmajte kategórii lyžiarske okuliare a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie snowboardové okuliare, cyklistické prilbylyžiarske prilby čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Uvex, objavujte nové e-shopy a obchody - Gamisport.sk, SKLsport.sk a OK-moda.sk alebo vyberajte podľa farieb.