Slipové plavky Arena

Značky
Obchody
Podľa obľúbenosti
Zobraziť produkty
Arena
Kategórie
Filtrovanie

Pánske slipové plavky k moru alebo do bazéna

Či už sa chystáte k moru alebo do bazéna, bez plaviek sa v lete nezaobídete. Na výber máte z mnohých rôznych farieb a štýlov od klasickej čiernej či modrej cez pruhované námornícke, po divoké pestrofarebné vzory. Okrem dizajnu by ste plavky mali vyberať aj podľa strihu, spôsobu viazania, kvality a odolnosti materiálu a podšitia, ktoré zaistia, že vám budú sedieť tak, ako majú.

Slipové plavky sú ideálne na šport

Slipové plavky sú obľúbené predovšetkým medzi športovcami a plavcami, a to nielen preto, že na svalnatej postave dobre vyzerajú, ale tiež majú najmenší odpor a neprekážajú pri pohybe. Ďalšou vhodnou alternatívou pre vodné športy sú plavky s nohavičkou, a to ako v krátkej, tak aj v predĺženej dĺžke. Nezabudnite tiež na ďalšiu výbavu na plávanie, ako sú plavecké okuliare alebo čiapky.

Plavky pre najlepšie opálenie

Máte športovú postavu, túžite po dokonalom opálení a nevadí vám byť stredobodom pozornosti? Tak to sú pre vás slipové plavky tou pravou voľbou. Podčiarknu všetky vaše prednosti, odhalia maximum kože a zároveň rýchlo schnú. V obľube sú predovšetkým pánske slipové plavky Nike, ArenaArmani. Ak sa na priliehavé krátke plavky necítite, zvoľte radšej štýlové kúpacie šortky.

Preskúmajte kategórii slipové plavky a nájdite módnu inšpiráciu pre nadchádzajúcu sezónu. Najnovšie pánske šľapky, pánske členkové ponožkyslipové plavky čakajú na váš nákup.

Neprehliadnite aktuálna kolekcia značiek Arena, objavujte nové e-shopy a obchody - Modivo, Sportisimo.sk a Luxusnabielizen.sk alebo vyberajte podľa farieb.