Dámske slamené klobúky

Leto, more, Piña Colada a slamený klobúk – kombinácia, ktorú jednoducho musíte zažiť. V móde sú ako klasické slamáky v retro štýle, tak klobúky rôznych tvarov a farieb s ozdobnými stuhami. Vyberte si ten svoj.

Dámske slamené klobúky

Slamený klobúk je štýlový, praktický a zíde sa vám aspoň jeden!

Ľahké klobúky na leto sú parádnym módnym doplnkom, vďaka ktorému naberie outfit nový rozmer. Dámy letné klobúky vynosia k ľahkým šatám, bielej košeli a netreba sa báť ani pruhovaných modelov. Ak sa chystáte k vode, nezabudnite pre svoje ratolesti detský slamený klobúk, aby ste ich ochránili pred slnkom.

Náš tip

Čím väčší, tým lepší

Oversize klobúky sú absolútnym hitom posledných sezón. A nie je sa čo čudovať – ochránia vás pred slnečnými lúčmi a vyzerajú luxusne.

Našim favoritom, po ktorom sa vám odporúčame popozerať je veľký slamený klobúk s priehľadným vzorom. Materiál ho robí veľmi ľahkým a vzdušným a priehľadné prúžky či iné vzory vytvárajú dojem luxusu. V takomto prevedení ho zladíte nie len k plavkám, ale aj jednoduchým mestským outfitom v podobe šiat či sakového overalu.

Čím väčší, tým lepší
Čím väčší, tým lepší
Čím väčší, tým lepší

Najobľúbenejšie klobúky na leto

Oslňte pri bazéne alebo na dovolenke dokonalým imidžom! Ku kraťasom, žabkám a letnej košeli sa klobúk na pláž doslova pýta! Už máte ten svoj? Vyberte si z širokej ponuky rôznych typov a farieb klobúkov ten pravý a získate moderný doplnok, v ktorom vás nik neprehliadne. Padol vám nejaký do oka? Neváhajte!