Dámske letné klobúky

Zvýraznite svoju osobnosť a užite si slnečné dni s pohodlným a vkusným letným klobúkom, ktorý vám dodá sebavedomie a zároveň ochráni vašu pokožku pred škodlivými UV lúčmi.

Dámske letné klobúky

Dámske letné klobúky: všetky štýly na jednom mieste

Na Modiu nájdete široký výber rôznych druhov klobúkov, ako sú slamené klobúky so širokým okrajom pre plážové výlety, westernové klobúky pre drsnejší vzhľad, elegantné fedora klobúky na večerné letné stretnutia alebo bucket hat či baker boy klobúky pre geniálny retro vzhľad. Nechajte sa inšpirovať najnovšími kolekciami značiek Vans alebo Art of Polo a nájdite si ten pravý klobúk, ktorý vás bude sprevádzať počas celého leta!

Náš tip

Dokonalá letná pohoda so slameným klobúkom

Čo hovoríte na kombinácii ľahkého a štýlového slameného klobúka s čiernym tielkom s madeirou? Toto spojenie je dokonalým módnym hitom pre slnečné letné dni plné radosti a slobody!

Slamený klobúk so širokým okrajom nielenže dodá vášmu vzhľadu nadčasový šarm, ale tiež ochráni vašu tvár a krk pred ostrými slnečnými lúčmi.

Dokonalá letná pohoda so slameným klobúkom
Dokonalá letná pohoda so slameným klobúkom
Dokonalá letná pohoda so slameným klobúkom

Prečo nosiť klobúk?

Letné klobúky majú okrem módneho vzhľadu aj praktickú funkciu. Ak nosíte klobúk, chránite svoju pokožku, tvár a vlasy pred škodlivými UV lúčmi, ktoré môžu spôsobiť poškodenie pleti a zvýšiť riziko ochorenia na rakovinu kože. Najmä pre výlety na pláž, dovolenky pri mori alebo na návštevu festivalu sú klobúky nevyhnutným doplnkom, ktorý zaistí dokonalé pohodlie a ochranu pred slnkom.