Mini kabelky

Mini kabelky čiže micro bags sa skvele hodia, keď vyrážate na večierok, ples alebo večeru, kde potrebujete len peňaženku, telefón a lesk na pery. Tie úplne najmenšie kúsky môžu fungovať dokonca aj ako rafinovaný náramok.

Mini kabelky

Mini kabelka na mobil, peňaženku a kľúče

Sú situácie, kedy je veľká shopperka na nezaplatenie. Ak však nebudete prenášať oblečenie do fitka alebo väčší nákup, je najlepšou voľbou malá kožená kabelka, do ktorej si dáte len kľúče, peňaženku a mobil. Vďaka tomu budete môcť kráčať ulicami s ľahkosťou a štýlom, bez bolestí chrbta a uštvaného výrazu v tvári. Vyberte si tú svoju ešte dnes.

Náš tip

Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti

Aj malá kabelka dokáže urobiť veľký efekt a byť onou povestnou čerešničkou vášho outfitu. Dôkazom toho je napríklad táto jasne žltá mini bag z ikonickej kolekcie Karla Lagerfelda, ktorú môžete nosiť nielen cez rameno, ale aj okolo pása.

Podobne oslnivé sú aj mini kabelky z pravej hadej kože alebo vo výrazných neónových farbách, ktoré sa skvele hodia na jar. Vyberte si v aktuálnych kolekciách značiek Prada, Guess, Michael Kors alebo Louis Vuitton.

Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti
Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti
Mini kabelka: symbol luxusu a bezstarostnosti

Ako sa nosí malá kabelka? Pokojne okolo pása!

Mini kabelky sú obvykle veľmi ľahké, a preto ich môžete nosiť na retiazke alebo koženom remienku okolo pása a vybočiť z davu svojou originalitou. Zabudnúť sa ale nedá ani klasický spôsob nosenia cez rameno, ktorý je pravdepodobne najobľúbenejší. Malá kabelka sa dá nosiť aj v ruke alebo podpazuší na spôsob listovej kabelky – pre takéto prípady je ideálna mini kabelka s odopínacím remienkom.